محل تبلیغات شما

یکی ازلذت بخش ترین بخش های آشپزی ، تعریف و تمجیدی هست که بقیه از دست پختت میکنن !مخصوصا اگه شیرینی یا کیکی پخته باشی و عرض نیم ساعت همش تموم بشه ! خیلی شیرینیتراز طعم اون شیرینی هست برام ! به نظرم برا همه هم همینطور باشه !

حتی اگهخودم هم نخورم مشکلی پیش نمیاد ! بیشتر دوس دارم بقیه بخورن و کیف کنن ! بعد ازمدت ها پختن کیک ساده ، تصمیم گرفت یه کیک متفاوت رو امتحان کنم و ببینم نظر بچهها در مورد این کیک چیه ! بچه های من خیلی بهونه گیرن ! از این نظر منو خیلی خستهمیکنن اما خوب چاره ای نیست ! استایلشون همینجوره ! من که راهی پیدا نکردم برایرفع این مشکل ! شایدم این اخلاقشونو از خودم گرفتن :دی

بعد ازکلی گشتن و سرچ تو نت دستور پخت کیک شکلاتی خیس رو پیدا کردم که تعریف زیادی ازش میکردن !دستبکار شدم و با کلی وسواس شروع به پختن این کیک کردم. روش های مختلفی برای درستکردن این مدل کیک وجود داره که یکی از ساده ترین روش ها پختن کیک معمولی و سوراخکردن اون هست که به راحتی با این روش میتونید شکلات رو آب کرده و بریزید روی کیک ،در نتیجه کیک کم کم جذب میکنه شکلات رو میشه یه کیک شکلاتی کامل.

همینشکلات ته نشین میشه و در نتیجه ی اون کیک یه کیک شکلاتی خیس یا به عبارتی همون کیکبراونی تبدیل میشه . بعد از اینکه این کیک و با وسواس خیلی زیاد درس کردم بچه هاهر روز اسرار میکنن که بازم درس کن که خوب به دلیل مصرف زیاد شکلات سعی میکنم اینپیشنهاد رو رد کنم ! کیکش خیلی سنگینه و مناسب نیست !

مدل هایمختلفی از کیکها هستن که پیشنهاد میکنم از اونها هم بپزید ، مثل کیک های اسفنجی ،کیک های مختلف میوه ای ، همون کیک ها که داخلش میوه میزاریم ، مثلا آناناس ، کیکهای بدون تخم مرغ و . تنوع تو کیک خیلی زیاده . همیشه وقتی کیک میپزید با خرابشدن اولی پا پس نکشید ! خوب طول میکشه تا اشکالاتش رو پیدا کنید و یه کیک لذیذ درسکنید !

رازیانه برای مردان

چه طور عصبانیت خویش را در اختیار گرفتن کنیم؟

با اشکال گوناگون شکر آشنا گردید ; از شکر قهوه‌ای تا شکر قنادی

کیک ,، ,های ,خیلی ,رو ,یه ,یه کیک ,کیک شکلاتی ,بعد از ,این کیک ,کیک های

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

keyrognonpheadd arefenban laycetelldi خرید طلایاب تصویری,فلزیاب تصویری,فلزیاب هیرکان 09190273600 nandiacrinnart بازار قند ایران دزفول؛ شهر مساجد تاریخی خانه ی هنر دخی گرگی turnjuhaka